Virové prázdniny

Někteří nakladatelé se rozhodli, že uvolní své on-line výukové materiály na nějakou dobu ZDARMA.

My Vám přinášíme jejich přehled:

NAKLADATELSTVÍ OXFORD UNIVERSITY PRESS

Materiály zdarma: Learn at home

NAKLADATELSTVÍ ALTER

Nakladatelství nabízí licence ke svým titulům také zdarma, více se dozvíte na stránkách samotného nakladatele: www.alter.cz

NAKLADATELSTVÍ NOVÁ ŠKOLA s.r.o.

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.

Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.

Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Pokud Vám z důvodu přetížení serveru učebnice online nefungují nebo reagují pomalu, můžete prosím vyzkoušet instalovaný program Media Creator, do kterého lze jednotlivé MIUč+ stáhnout a následně je používat i bez připojení k internetu. Poskytnutí MIUč+ žákům zdarma se vztahuje i na tento program. V programu Media Creator se můžete přihlásit pod stejnými přihlašovacími údaji, jako na učebnicích online.

NAKLADATELSTVÍ FRAUS

Nakladatelství Fraus zpřístupnilo zdarma pro žáky a školy vzdělávací portál FRED a Flexikooks. Více najdete zde: www.fraus.cz/cs/ucenidoma

NAKLADATELSTVÍ NOVÁ ŠKOLA - DUHA s.r.o.

Poskytuje žákům své interaktivní učebnice pro domácí použití ZDARMA s platností do 30.9.2020.

Certifikáty jsou nyní nově volně k dispozici i na našich webových stránkách: www.novaskoladuha.cz/certifikaty-domaci-vyuka-2020

NAKLADATELSTVÍ TOBIÁŠ

Výuková aplikace Zatracená čeština je ke stažení (1 měsíc zdarma) na https://www.jsemdoma.online/