NÁHRADNÍ   PLNĚNÍ   ZDARMA
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění na vše a pořád ZDARMA!

Více informací o náhradním plnění ZDE.

AKČÍ NABÍDKY INTERAKTIVNÍCH UČEBNIC

Aktuální akční nabídky nakladatelů, které Vám rádi zajistíme:


Nakladatelství FRAUS

Všechny interaktivní učebnice pro všechny ve škole!

 

Není čas ztrácet čas!

Původně jsme tuto nabídku připravovali jako novinku na příští školní rok. Stále větší a větší zájem o interaktivní učebnice nás ale přesvědčuje o tom, že možnost sdílet ve škole kvalitní digitální obsah mezi všemi učiteli, ale především se všemi žáky i na jejich osobních počítačích je to, co potřebujete právě teď, kdy jsou školy opět uzavřeny. Nabízíme vám proto skoro s ročním předstihem...

Všechny naše interaktivní učebnice jsme zabalili do dvou virtuálních balíčků, které můžete rozbalit a rozdat všem dětem a učitelům ve škole již nyní! Cenovka vás přesvědčí o tom, že výhodněji už to snad ani nejde...

Nenabízíme jen produkt, nabízíme službu...

Každý rok vám garantujeme aktualizaci o všechny novinky – nemusíte se už dál starat, co máte nebo co nemáte k dispozici. Každý rok vás včas upozorníme na blížící se konec licencí, a pokud se rozhodnete, že je chcete prodloužit na další rok, jednoduše to vše pro vás zařídíme.

Ceny Ročních školních superlicencí Flexibooks

Aby si mohla superlicence dovolit jakákoliv škola bez ohledu na velikost, rozhodli jsme se ceny přizpůsobit počtu žáků na daném stupni. I při počtu 500 a více žáků je úspora oproti jednotlivě zakoupeným licencím obrovská. Vždyť jen na druhém stupni by všechny jednotlivé licence stály více než 149 tisíc Kč!